Subūrė garsiniai skaitymai

2023 11 13

Šilalės biblioteka prisijungė prie Šiaurės šalių literatūros savaitės. Šiandien, lapkričio 13-ąją – didžiąją skaitymo balsu dieną, į biblioteką rinkosi medicinos klinikos „Andoka“ dienos centro lankytojai. Literatūrinio rytmečio metu dalyviai klausėsi Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės Vilmos Stancelienės skaitomos ištraukos iš Ingvild H. Rishøi knygos „Stargeitas: Kalėdų pasaka“.

Parinktas jautrus tekstas, atliepiantis šių metų temą „Kalėdos Šiaurėje“, prikaustė lankytojų dėmesį ir įkvėpė gyvenimiškai diskusijai bei nuoširdžiam pokalbiui.

Bibliotekininkė V. Stancelienė pasidžiaugė, jog garsiniai skaitymai įtraukė nemažą būrį šilališkių. Pastarieji irgi suteikė grįžtamąjį ryšį – atsisveikindami dovanojo šypsenas ir apkabinimus.

Dėkojame klinikos „Andoka“ socialinei darbuotojai Rasvydai Kasiliauskienei už bendrystę ir bendradarbiavimą.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-13