Susitikimas su rašytoja Eva Tombak

2024 01 22

Praėjusią savaitę bibliotekoje vyko susitikimas su žurnaliste, rašytoja, jogos ir emocinio rašymo mokytoja, žurnalų „Ieva” ir „Cosmopolitan” leidėja ir redaktorė Eva Tombak.

Susitikimo metu autorė pristatė savo naująją knygą „Popietės laikas: mitai ir tiesa apie senėjimą”. Ji aptarė knygoje slypintį turinį, pasidalino įžvalgomis apie priekaištus senatvei, tyrimų duomenimis pagrindė, kurie faktai yra teisingi, o kuriais verčiau nepasikliauti.

Rašytoja žmonėms, baiminantiems senatvės, pateikė jos privalumus. Klausytojai sužinojo, kad vyresni žmonės geriau miega, yra labiau patenkinti gyvenimu, jaučiasi laimingesniais, rečiau serga alergijomis. Po pristatymo klausytojai galėjo įsigyti autorės naująją knygą.

Žmonės iš susitikimo išėjo pilni vidinės ramybės, nes suprato, kad senatvės baimintis neverta – ji kupina džiaugsmingų akimirkų ir atradimų. Pasak autorės, gyvenimas priklauso tik nuo žmogaus požiūrio ir įsitikinimų!

Vytė Kubaitytė, bibliotekos savanorė, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-22