Šventinis gerumas su knyga

2022 01 05

Bibliotekos vaikų klubas „Nykštukas“ prisijungė prie Lietuvos bibliotekininkų draugijos skelbiamos akcijos „Bibliotekų knygų Kalėdos“ su šūkiu „Šventinis gerumas kartu su knyga“.

Jaukią 2022 m. sausio dienos popietę vaikai rinkosi į biblioteką. Šventiškai nusiteikę bei pasiruošę šventiniam šurmuliui „Nykštukai“ dovanojo vieni kitiems šventinį gerumą, dalijosi geromis emocijomis ir prisiminimais apie šių metų nuveiktus klubo darbus bei veiklas.

Susitikimo metu pačių paruoštoje programoje „Nykštukai“ dar kartą atskleidė savo įvairiapusiškus talentus, kurie mums taip reikalingi klubo veiklose. Ačiū vaikams už kūrybingumą ir aktyvumą.

Tikime, kad 2022-ieji bus magiškas stebuklų laikas, kai gerumu, meile, dėmesiu bei rūpesčiu dalinsimės visur ir su visais. Ta proga prie akcijos „Šventinis gerumas kartu su knyga“ padovanodami šilumą ir dėmesį, skaitymo džiaugsmą vaikams, prisidėjo ir padovanojo knygų bibliotekos Šilalės knygos mylėtojai. Ačiū tariame rėmėjams: R. Sladkevičienei, S. Drukteinienei, J. Bergelienei, K. Vaitekaitienei, L. Matutienei, V. Stankevičienei, L. Sriebalienei.

Bibliotekos darbuotojos taria nuoširdų ačiū vaikų klubo nariams už nuotaikingą šventę, šypsenas, šilumą, jautrumą, meilę, kurią mes gauname iš Jūsų jau 10 metų. Apkabiname visus ir linkime svajonių išsipildymo. O bibliotekos skaitytojus kviečiame išsirinkti naujus skaitinius iš ką tik dovanotų... ir atrasti jaukių akimirkų su knyga.

Dalė Goštautienė, Vaikų skaityklos bibliotekininkė

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-05