Tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“

2023 05 22

2023 m. gegužės 26 d. (penktadienį) kviečia 59-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“

11 val. Skaitymai „Sentimentai poezijai“, skirti Kazimiero Jauniaus 175-osioms gimimo metinėms, Kazimiero Jauniaus
klėtelėje-muziejuje (Kvėdarnos sen.).
15 val. „Poezijos pavasario 2023“ šventė ir Šilalės rajono savivaldybės Dionizo Poškos vardo premijos įteikimas Bijotuose prie Dionizo Poškos Baublių muziejaus ((Bijotų k., Šilalės rajonas).

Savo kūrybos poeziją pristatys Šilalės rajono poetai ir svečiai: Ramunė Brundzaitė, Giedrė Kazlauskaitė, Gvidas Latakas, Jūratė Sučylaitė, Ričardas Šileika, Antanas Šimkus, Juozas Žitkauskas.

Maloniai kviečiame!

Į „Poezijos festivalio“ renginius nemokamai veš autobusas nuo Šilalės viešosios bibliotekos:

10.20 val. – į Kazimiero Jauniaus klėtelę-muziejų (Kvėdarnos sen., Šilalės r.), numatomas grįžimo

laikas – 13.00 val.

14.00 val. – į D. Poškos Baublių muziejų (Bijotų k., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – 18.00 val.

Į visus renginius įėjimas nemokamas.

Šventės renginiai bus fotografuojami ir (ar) įrašomi bei publikuojami teisės aktų nustatyta tvarka.

Rengėjai:
Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas; Šilalės rajono savivaldybė; Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus; Šventės
rėmėjai: Kultūros centras, Kvėdarnos seniūnija, Bijotų seniūnija.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-22