Teatralizuotu skaitymu paminėta I. Simonaitytės sukaktis

2022 11 24

Trečiadienio vakarą Šilalės viešojoje bibliotekoje vyko teatralizuotas skaitymas „Aš – Ieva Simonaitytė“. Ištraukas iš rašytojos autobiografinės knygos „...O buvo taip“ skaitė aktorė Jūratė Vilūnaitė.

Renginio dalyviai ne tik galėjo iš arčiau susipažinti su I. Simonaitytės gyvenimu, bet ir geriau suprasti šios Klaipėdos krašto rašytojos įtaigią ir vaizdingą kalbą.

Susirinkusieji turėjo galimybę akis į akį pasikalbėti su aktore J. Vilūnaite, užduoti klausimų, kodėl ji pasirinko skaityti būtent I. Simonaitytės tekstus, kokius rajonus su šia programa yra aplankiusi.

Bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė pavadino šį teatralizuotą skaitymą mono spektakliu, nepaliekančiu abejingų, o renginyje dalyvavusi Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Lineta Dargienė padėkojo už atskleistą kitokią I. Simonaitytės pusę.

Renginį, skirtą I. Simonaitytės 125-osioms gimimo metinėms, organizavo Skaitytojų aptarnavimo skyrius.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-11-24