Teatro popietė Obelyno bibliotekoje

2022 05 26

Šiandien popietę Obelyno bibliotekos skaitytojai tapo  žiūrovais, o bibliotekos erdvė – „Teatro scena“.

Nuotaikingą spektaklį „Raudonkepuraitė, senelė ir pokštininkas“ susirinkusiems dovanojo Upynos kultūros namų muzikinio teatro jaunieji aktoriai. Scenos paslapčių, vaidybos ir dainavimo jaunuosius aktorius mokė muzikinio teatro vadovė ir režisierė Renata Gužauskienė.

Nuostabūs sceniniai kostiumai, įtaigi jaunųjų aktorių vaidyba kūrė teatrališką nuotaiką bibliotekoje. Žiūrovai jauniesiems aktoriams dovanojo šypsenas ir negailėjo plojimų. Nuskambėjus baigiamajai spektaklio dainai, bibliotekininkė S. Trijonaitienė padėkojo visiems susirinkusiems, įteikė Šilalės viešosios bibliotekos direktorės Astutės Noreikienės padėką kolektyvo vadovei ir režisierei R. Gužauskienei , o jauniesiems aktoriams įteiktos atminimo dovanėlės, kurios primins jų pirmąjį pasirodymą išvykoje. Šis renginys skirtas artėjančiai Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno bibliotekininkė, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-26