Vaikų klubas „Nykštukas“ kviečia prisijungti naujus narius

2022 01 06

Šilalės bibliotekos vaikų klubas „Nykštukas“, pradėjęs savo veiklą 2011 m. kovo 20 d., ruošiasi švęsti savo įkūrimo jubiliejų. Nueitas ilgas 10 metų kelias kartu. Galime pasidžiaugti bendru darbu, edukaciniais renginiais, išvykomis, pačių sukurtais spektakliais, bibliotekos organizuojamų renginių ir parodų pristatymais bei tvirta nuomone ir požiūriu į knygą, skaitymą, jos puoselėjimą ir žinių skleidimą.

Klubas – tai saviraiškos erdvė, kurioje galite drąsiai išsakyti savo idėjas ir inicijuoti įvairias veiklas. Klubas ugdo ir narių literatūrinį skonį bei diskusijų kultūrą.

„Ką šiandien veiksime klube?“ – kiekvieną savaitės ketvirtadienį pasigirsta vaikų klausimai susirinkus į užsiėmimus. O atsakymą greit randame, nes kassavaitiniams susitikimams ruošiamės ir veiklą nusimatome. Puikiai prisitaikėme prie nuotolinio darbo ir veiklos organizavimo. Neišgąsdino mūsų pandemija. Esam stiprūs, išmanūs ir tvirti. Užsiėmimų metu ugdoma vaikų saviraiška, loginis mąstymas, bendradarbiavimas ir bendravimas, įgūdžiai, geros emocijos ir puiki nuotaika.

Ačiū NYKŠTUKAMS, jų tėveliams, kurie mielai dalyvauja renginiuose ir dažnai patys veda užsiėmimus klubo vaikams.

Kvietimas naujiems klubo nariams! Jeigu jūs turite įdomių pomėgių ar netikėtų idėjų, gerą nuotaiką, nelaikykite jų stalčiuje. Susisiekite su bibliotekos Vaikų skaityklos darbuotojomis ir gal tapsite dar vienu šauniu klubo nariu. Mūsų veiklą galite matyti prisijungus facebook paskyroje „Šilalės bibliotekos vaikų klubas „Nykštukas“.

Dalė Goštautienė, Vaikų skaityklos bibliotekininkė
Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-06