Vasaros palydėtuvės Obelyne

2020 08 31

Paskutinį vasaros šeštadienį Obelyno bendruomenėje vyko vasaros palydų šventė „Alyviniams obuoliams sunokus – palydėkime vasarėlę". Jau trečius metus iš eilės vasaros švenčių metu bibliotekos iniciatyva yra atidaroma ir „Sodo biblioteka", kurioje galima paskaityti, pažaisti šachmatais ir užsiimti kita kūrybine veikla.

Šių metų akcentas buvo „Vasaros skrybėlaičių kūrybinės dirbtuvės". Bibliotekininkė Silvijana Trijonaitienė kartu su savanorėmis Karolina Čiaraite ir Egle Aurylaite mokė jaunuosius „Sodo bibliotekos" lankytojus iš vienkartinių lėkštučių sukurti skrybėlaites ir jas įvairiai dekoruoti.

Savo sukurtas skrybėlaites jaunieji bičiuliai padovanojo vakaro viešnioms, kurios buvo pristatytos vasaros skrybėlaičių parade.

Taip pat vaikams buvo surengta viktorina „Daiktai iš pasakų", kurios metu reikėjo atsakyti, koks raktelis būna pasakose, kieno pasimetusi kurpaitė ir kitus klausimus. Už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti suvenyrais.

Netrūko šventėje ir alyvinių obuolių, kuriais pasivaišinti buvo galima tik įveikus obuolių labirintą.

Silvijana Trijonatienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16