Virtualus susitikimas su alpiniste Vilma Tūbutyte

2020 11 05

Kodėl kalnai turi tokią milžinišką trauką? Ko negalima daryti kalnuose? Kokie yra didžiausi Lietuvių pasiekimai kalnuose? Šiuos ir kitus klausimus gvildensime su kraštiete, alpinizmo instruktore, buvusia Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidente Vilma Tūbutyte. Ji papasakos, kaip susipažino su alpinizmu, kuo žavi kalnai, pasidalins kino vertais nuotykiais kalnuose, netgi pademonstruos savo alpinizmo įrangą. Žinoma, bus kalbama ir apie jos gimtąją Kvėdarną, kur Vilma gimė ir užaugo.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, pasidžiaugti, kad Šilalės kraštas užaugino puikių žmonių, talentingų savo srities asmenybių ir, žinoma, atkreipti dėmesį į diasporą. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir pasiūlyti gyventojams sudalyvauti susitikimuose su įdomiais žmonėmis neišeinant iš namų.

Virtualus susitikimas su alpiniste Vilma Tūbutyte bus jau šeštoji projekto tiesioginė transliacija.

Projektą „ONLINE: pasaulio šilališkiai" įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka, finansuoja – Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16