Virtualus susitikimas su Aušrine Pudževyte

2020 10 08

Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją iš Pietų Afrikos su šilališke Aušrine Pudževyte.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins šilališkę Aušrinę Pudževytę, šiuo metu gyvenančią Pietų Afrikoje, Zimbabvėje.

„Kilę iš mažo miesto savyje turi daugiau jėgų, motyvacijos ir noro kažką veikti, ieškoti naujovių", – sako šiuo metu Afrikos žemyne, Zimbabvėje gyvenanti, mokslų Balio saloje ragavusi šilališkė, jaunoji tapytoja, freskų kūrėja, interjero dekoratorė ir visur meną randanti aistringa keliautoja Aušrinė Pudževytė. Jos darbus pastebėjo pati Agnė Jagelavičiūtė.

Aušrinė siekia palikti savo meno kūrinius kiekviename pasaulio kampelyje, kurį aplanko. Jos darbais puošiasi Jungtinės Amerikos Valstijos, Indonezija, Balio sala, Suomija, Ispanija, Lietuva, Anglija ir kt.

Jaunos merginos gyvenime įvyko daug netikėtų, taip pat daug svajotų įvykių, todėl pokalbio metu ji atskleis paslaptis apie tikslų siekimą, atkreips dėmesį į dalykus, kurių paprastai nepastebime ir be abejonės – atsidurti ten, kur trokštame labiausiai.

Šiuo metu Aušrinė savanoriauja Pietų Afrikoje. Ką tiksliai ji ten veikia, kokie kultūrų skirtumai, kokie tolesni jaunos merginos planai – vis tai bus kalbama virtualaus susitikimo metu. Žinoma, bus paliestos temos apie jos gimtąją Šilalę, šeimą ir kitus įdomius dalykus.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, suteikti galimybę savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie Šilalės kūrimo. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir surengti kokybišką kultūrinę ir švietėjišką vertę turinčių virtualių renginių, stebint juos saugiau internetu.

Projektą „ONLINE: pasaulio šilališkiai" įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka. Finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16