Virtualus susitikimas su dviračių sporto čempionu Ramūnu Navardausku

2020 10 16

Virtualus susitikimas su dviračių sporto čempionu Ramūnu Navardausku – tai jau trečioji Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Online: pasaulio šilališkiai" tiesioginė transliacija. Šįkart nuotoliniu būdu jungsimės su Ispanija, kur mūsų bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins kraštietį Ramūną Navardauską.

R. Navardauskas yra Lietuvos dviratininkas, pasaulio čempionato prizininkas, „Tour de France" ir „Giro d'Italia" etapų laimėtojas, Londono ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis, daugkartinis Lietuvos čempionas. Jis šiuo metu treniruojasi Ispanijoje.

Ramūnas yra kilęs iš Kvėdarnos, Šilalės r. Čia ir prasidėjo jo pažintis su dviračių sportu. Čia jis susipažino ir su savo būsima žmona Gabriele. Jiedu susituokė 2017 m. gimtojoje Kvėdarnoje. Šiais metais pora susilaukė sūnaus.

„Žinau, kad Ramūnas turi gerą humoro jausmą. Todėl net neabejoju, kad mūsų pokalbis bus kupinas gerų emocijų, šiltas ir atviras. Kalbėsimės apie jo gimtąją Kvėdarną, pirmąjį trenerį, aistrą dviračių sportui, alinančias treniruotes, visame pasaulyje vykstančias varžybas ir, žinoma, apie namus ir šeimą", - sako virtualaus susitikimo moderatorė Rima Norvilienė.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, pasidžiaugti, kad Šilalės kraštas užaugino puikių žmonių, talentingų savo srities asmenybių ir, žinoma, atkreipti dėmesį į diasporą. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir pasiūlyti gyventojams sudalyvauti susitikimuose su įdomiais žmonėmis virtualiu būdu, net neišeinant iš namų.

Projektą „ONLINE: pasaulio šilališkiai" įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka, finansuoja – Lietuvos kultūros taryba.

Pokalbį tiesiogiai iš Ispanijos stebėkite spalio 21 d. 15 val. per bibliotekos facebook paskyrą.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-27