Naujienos

Virtualus susitikimas su Guoda Ropaite-Beige

2020 10 02

Tai yra antroji Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Online: pasaulio šilališkiai" tiesioginė transliacija, kuri vyks spalio 7 dieną, 15 val., per bibliotekos facebook.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins Vilniaus visuomenės sveikatos biuro direktorę Guodą Ropaitę-Beigę.

Guoda gimė ir užaugo Šilalės mieste, čia grįžta aplankyti savo tėvų ir artimųjų.

Jauna, aktyvi, pozityvi ir visuomet besišypsanti moteris šiuo metu vadovauja geros sveikatos biurui. Todėl pokalbio metu dvi šilališkės kalbėsis ne tik apie gimtinę, bet ir apie šiuo metu aktualią viruso temą, taip pat apie sveiką gyvenseną.

Jau dabar galite užduoti klausimų arba tai galėsite padaryti tiesioginio eterio metu.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, suteikti galimybę savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie Šilalės kūrimo. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir surengti kokybišką kultūrinę ir švietėjišką vertę turinčių virtualių renginių, stebint juos saugiau internetu.

Projektą „ONLINE: pasaulio šilališkiai" įgyvendina Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, projekto vad


Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16
Sveiki!
Turite klausimų?