Naujienos

Virtualus susitikimas su robotikos profesionalu Pauliumi Briedžiu

2020 11 16

Iš Šilalės kilęs Paulius Briedis yra inžinierius, robotikos entuziastas, VšĮ „Robotikos mokykla" įkūrėjas, pelnęs pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje kurdamas vienetines robotines sistemas, vienas iš iniciatorių, pradėjęs 3D spausdintuvu medikams gaminti apsauginius veido skydus. Jis taip pat yra pirmasis ir kol kas vienintelis Šilalės viešosios bibliotekos globėjas.

Su P. Briedžiu tiesioginės transliacijos metu moderatorė R. Norvilienė kalbėsis apie pasaulio piliečius užauginančią Šilalę, robotiką, dirbtinį intelektą ir išradimus. Beje, vienas iš pašnekovo išradimų – pirštinės neregiams „I Can See", kurios renginyje „Startup Weekend Lithuania 2013" pripažintos geriausiu techniniu sprendimu. Šiuo metu P. Briedis intensyviai dirba su dirbtiniu intelektu, o tiksliau kuria įvairias dirbtinio intelekto užduotis mokiniams bei įgyvendina dirbtinio intelekto tematikos projektą su Maltos, Suomijos, Kauno ir Vokietijos profesinėmis mokyklomis.

Virtualus susitikimas su P. Briedžiu – projekto „Online: pasaulio šilališkiai" dalis ir septintoji tiesioginė transliacija, siekianti supažindinti su globaliais, savo srityje aukštais pasiekimais stebinančiais kraštiečiais.

Transliaciją stebėkite š. m. lapkričio 18 d. 15 val.

Projektą įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka, o finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja


Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16
Sveiki!
Turite klausimų?