Virtualus susitikimas su virusologe, kraštiete Ingrida Olendraite

2020 10 29

„Kasdien mėginu atsakyti į dominantį klausimą išbandydama naujus mokslinius metodus ar įžvalgas", - sako Kembridžo universiteto doktorantė, virusologė Ingrida Olendraitė. Ingrida yra jau penktosios Šilalės viešosios bibliotekos tiesioginės transliacijos pašnekovė ir projekto „Online: pasaulio šilališkiai" dalyvė.

I. Olendraitė yra kilusi iš Pajūrio miestelio (Šilalės r.). Čia ji baigė Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją. Čia ji susipažino su mėgiamu orientavimosi sportu, kuris augino meilę miškams. Čia prasidėjo jos, kaip mokslininkės, kelias, kuris nuvedė į Kembridžo universitetą.

Rima Norvilienė kalbins kraštietę šiuo metu itin aktualia corona viruso bei vaikų skiepijimo temomis. Pokalbio metu bus paliestos ir temos apie gyvenimą Pajūrio miestelyje, mokyklos laikus, sportą ir meilę lietuviškiems miškams, studijas, veiklą Kembridžo universitete ir ateities planus.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, pasidžiaugti, kad Šilalės kraštas užaugino puikių žmonių, talentingų savo srities asmenybių ir, žinoma, atkreipti dėmesį į diasporą. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir pasiūlyti gyventojams sudalyvauti susitikimuose su įdomiais žmonėmis neišeinant iš namų.

Projektą „ONLINE: pasaulio šilališkiai" įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka, finansuoja – Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16