Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydį 2022 metais organizuos Šilalės biblioteka

2021 09 15

Šilalės biblioteka dalyvavo jubiliejiniame XX Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydyje, kuris praėjusią savaitę vyko Veiviržo slėnyje (Klaipėdos r.).

Kiekvienais metais vis kitoje Žemaitijos vietoje rengiamo kultūrinio ir sportinio renginio tikslai – vienyti Žemaitijos bibliotekininkus bendrai profesinei veiklai, skatinant aktyvų, kūrybišką ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Taigi dvi dienas trukusiame susitikime bibliotekininkai ne tik bendravo su kolegomis, dalijosi patirtimi, bet ir stiprino bendradarbiavimą.

Jubiliejinio renginio metu Vakarų regiono bibliotekininkai pristatė savo krašto kultūrinį paveldą, dalyvavo sporto rungtyse ir edukacijoje, muzikavo terapinėje būgnų rato programoje bei mėgavosi kultūrine programa.

Šiemet sąskrydį organizavo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka. Kitąmet rengti Žemaitijos bibliotekininkų sąskrydį patikėta Šilalės bibliotekai.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, R. Vaitkevičienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-20