Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2020 08:51

Vakar Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi istorinio romano „Partizanas II" autorius, žurnalistas ir redaktorius Mindaugas Milinis. Jis sakė, kad mūsų mieste savo knygą pristato neatsitiktinai, nes romano veiksmas daugiausiai vyksta Memelyje ir Šilalėje.

Ketvirtadienis, 20 Vasaris 2020 08:33

Mažieji Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos lankytojai svečiavosi Šilalės meno mokyklos skulptūros studijoje, kur pristatyta knyga ,,Molio ABC" ir surengta kūrybinė edukacija. Vaikai savo rankomis sukūrė dirbinių iš molio, kurie bus eksponuojami mūsų bibliotekoje. Paroda bus skirta Tautodailės metams.

Trečiadienis, 19 Vasaris 2020 13:19

Su pavasariu į Šilalę atkeliauja ir naujas nacionalinio intelektinio žaidimo „Auksinis protas" sezonas. Komandos kviečiamos registruotis į kovo 3, 17, 24 ir 31 d. 19 val. vyksiančius turnyrus, kurie vyks restorano „Meldai" konferencijų salėje. Protų mūšius visame rajone jau devintus metus organizuojanti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka žada daug įdomių klausimų ir keturis turiningus antradienio vakarus.

Penktadienis, 14 Vasaris 2020 08:41

Vakar, vasario 13 dieną, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidaryta Šilalės meno mokyklos jaunųjų dailininkų paroda „Linksmieji gyvūnėliai" (mokytoja Sonata Dargienė). Iš viso bibliotekoje apsigyveno 17 piešinių su margaspalviais gyvūnėliais. Ta proga vaikų klubas „Nykštukas" padovanojo parodos atidarymo dalyviams ir svečiams nuotaikingą spektaklį „Žvėrynas".

Ketvirtadienis, 13 Vasaris 2020 14:58

Vasario 12 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko žinių viktorina, skirta Vasario 16-ajai. Į gimnazijoje organizuojamą protmūšį rinkosi mokiniai, tėvai, klasių auklėtojai, mokytojai, svečiai iš kitų miestelių. Protmūšį vedė daugiau nei 30 įdomių klausimų parengusi Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė.