Antradienis, 24 Gegužė 2016 18:30

Minint Bibliotekų metus, gegužės 20 dieną Bijotų bibliotekoje vyko susitikimas su kraštiečiu poetu, eseistu Donatu Petrošiumi.

Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2016 13:57

Minint Bibliotekų metus, Žadeikių filialo biblioteka gegužės 16-17 d. paskelbė konkursą „Eilėraštį parašiau-kamuolį dovanų gavau". Konkurso tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo kūrybinę raišką ir iniciatyvumą. Dalyviams reikėjo sukurti eilėraštį apie sportą ir išradingai jį pristatyti. Konkursas susilaukė ypatingai gausaus skaitytojų aktyvumo, nes visi 65 dalyviai apdovanoti futbolo kamuoliais.

Ketvirtadienis, 12 Gegužė 2016 14:02

Tenenių bibliotekoje vyko popietė „Aš rašau laišką bibliotekai", skirta Bibliotekų metams paminėti. Lankytojai rašė eilėraščius ir linkėjimus bibliotekai, pasidalijo savo mintimis apie biblioteką. Vėliau surengtos spalvinimo dirbtuvės, kuriose vaikai margino skirtukus knygai.

Antradienis, 10 Gegužė 2016 12:18

Gegužės 9 dieną Šilalėje lankėsi delegacija net iš 8 šalių: Turkijos, Italijos, Lenkijos, Latvijos, Ispanijos, Bulgarijos, Portugalijos ir Slovakijos. 24 mokiniai ir 16 mokytojų dalyvauja Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos „Erasmus+" projekte „Geresnė aplinka, geresnė ateitis" (Better Environment Better Future).

Antradienis, 10 Gegužė 2016 12:11

Gegužės 7 dieną visoje Lietuvoje vyko skaitymo šventė „Skaito Lietuva". Su mažaisiais šilališkiais drauge skaitė populiarus ir vaikų mėgstamas rašytojas Vytautas Račickas. Susitikimas su svečiu vyko Vaikų literatūros skyriuje, kuriame rašytojo laukė nemažas būrys skaitytojų.

Penktadienis, 06 Gegužė 2016 15:29

Gegužės 6 dieną Bijotų bibliotekoje vyko garsinio skaitymo popietė „Atverskime knygą", skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Į renginį atvyko Bijotų Dionizo Poškos pagrindinės mokyklos pirmos ir ketvirtos klasės mokiniai, lydimi mokytojos L. Dobilienės.

Trečiadienis, 04 Gegužė 2016 12:30

Niekas tiksliai nežino, kas vyksta Šilalės viešosios bibliotekos rūsyje. Čia dažniau besilankantys sako, kad kartais girdi neįprastus garsus. Įtariama, kad ten laikomi į Europą keliavę pabėgėliai. Administracija kategoriškai neigia bet kokius gandus ir pažymi, kad rūsys jau daugelį metų yra apleistas ir nenaudojamas.

Iš paslaptimis apipinto rūsio ištrūkęs Fazel al Sharaa teigia, kad pabėgti iš akylai saugomos patalpos neįmanoma: „Aš bandžiau ir mano draugai bandė. O, Dieve, negaliu patikėti, kad tai buvo tikra. Raktas buvo taip gerai paslėptas, kad tik aš vienas ištrūkau".

Norėdama išsklaidyti nepagrįstus gandus, Šilalės viešoji biblioteka kviečia apsilankyti rūsyje ir įsitikinti, kad nieko neteisėto nevyksta.

Jūs būsite užrakinti rūsyje vienai valandai, per kurią galėsite įsitikinti pabėgėlio istorijos pagrįstumu.

Patariama ateiti keturiese.

Trečiadienis, 04 Gegužė 2016 12:28

Nuo gegužės 4 dienos Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje eksponuojama LR Užsienio reikalų ministerijos parengtas interaktyvus stendas „Korys". Stende veikia paroda „Lietuva Europoje ir Europa Lietuvoje", kurioje per įvairias sąsajas su 28 Europos Sąjungos (ES) valstybėmis narėmis pristatoma Lietuva.