Penktadienis, 27 Lapkritis 2020 15:38

Mūsų bibliotekai paskirti akcijos „Metų knygos rinkimai 2020" knygų komplektai: Žadeikių biblioteka laimėjo suaugusių prozos rinkinį, Vaikų literatūros skyrius - paauglių kategorijos knygų komplektą.

Trečiadienis, 25 Lapkritis 2020 18:34

Nesuklysime vaikų knygų iliustracijas pavadindami laidininkėmis tarp teksto ir mažojo skaitytojo sąmonės bei širdies. Kaip tik todėl joms tenka ypatinga misija – ne tik meninė, bet ir didaktinė. Juk iliustracija pajėgi savotiškai koreguoti tekstą, jį praplėsti, suteikti jam tokių reikšmės niuansų, kurie neišplėtoti arba kurių ten suvis nėra. Iliustracija pajėgi atskleisti tai, kas tik numanoma, o neretu atveju – sukurti tokias vaizdų nuotaikas, kurios tekstą tikra to žodžio prasme pražydina.

Trečiadienis, 25 Lapkritis 2020 18:12

Audrius Kukšta šiuo metu vadovauja „Vyšnių dvaro" restorano virtuvei. Dirbo Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Olandijoje. Mokėsi Londono Hamersmito koledže. Yra „Yogiland Burgers" įkūrėjas, TV laidų „Skonio reikalas" ir „Grilio skanėstai" vedėjas.

Trečiadienis, 25 Lapkritis 2020 10:20

Negalėdami pakviesti gyviems susitikimams, parengėme Jums keramikės Vytės Noreikienės virtualią parodą, kurios darbai pasižymi savitu stiliumi ir formomis. Kiekvienas kūrinys primena pasakų knygelės dekoracijas, herojus, tad puikiai tinka praturtinti atmosferą, ruošiantis gražiausioms metų šventėms. Pasigrožėkite!

Pirmadienis, 23 Lapkritis 2020 15:21

v-perlais-balinta-kava

Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2020 15:20

Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2020 14:03

Lietuvos viešųjų bibliotekų duris papuošė išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems". Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją. Pirmasis žingsnis jau padarytas – bibliotekose vieningai taikomi infrastruktūriniai sprendimai, tobulinamos darbuotojų kompetencijos, kuriamos naujos paslaugos Autizmo spektro (ASS) ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems lankytojams.

Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2020 08:29

Tai yra aštuntoji Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Online: pasaulio šilališkiai" tiesioginė transliacija, kuri vyks lapkričio 25 dieną, 15 val., per bibliotekos facebook.