Antradienis, 17 Sausis 2017 09:38

Prieš 26 metus visai Lietuvai pakilus į kovą už savo laisvę, už savo gyvenimą nepriklausomoje šalyje, sovietai ėmėsi agresijos. Skaudūs mūsų istorijos momentai, įvykę Lietuvoje 1991 m. sausio 13-ąją, buvo prisiminti Pajūrio filialo bibliotekoje, pagerbtos tų įvykių aukos.

Penktadienis, 13 Sausis 2017 13:56

Pajūralio bibliotekoje į Sausio 13-osios valandėlę Pajūralio pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokinius ir mokytojas Jolanta Beržinienę ir Sigitą Patackienę pakvietė Pajūralio laisvalaikio salės mėgėjų meno vadovė Alma Šimkuvienė ir bibliotekininkė Stasė Pūdžemienė.

Penktadienis, 06 Sausis 2017 11:20

Jau ne pirmus metus Tenenių biblioteka prisijungia prie Prezidentės D. Grybauskaitės organizuojamos akcijos „Knygų Kalėdos". Šį kartą teneniškiai rinkosi į renginį, kurio metu pasidžiaugėme praėjusių žiemos švenčių įspūdžiais, pasidalijome planais ir siekiais.

Jaunieji bibliotekos lankytojai rinko gražiausius piešinius apie žiemą. Labai džiaugiamės Virginijos Rudienės Tenenių bibliotekai padovanota Adele Faber ir Elaine Mazlish knyga „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų".

Penktadienis, 30 Gruodis 2016 11:17

Jau šeštus metus iš eilės Obelyno biblioteka prisijungia prie Prezidentės D. Grybauskaitės organizuojamos akcijos „Knygų Kalėdos". Šiai akcijai skirtoje biblioterapinėje popietėje „Pasidalinkim skaitymo džiaugsmu" dalyvavo Obelyno pagrindinės mokyklos penktos klasės mokiniai su auklėtoja Z. Kasiliauskiene.

Penktadienis, 23 Gruodis 2016 11:55

Gruodžio 22 dieną Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos ikimokyklinės grupės vaikučiai „Ežiukai", lydimi auklėtojos Linos Šiaudvytienės, atskubėjo į popietę Kvėdarnos bibliotekoje. Daugeliui iš jų buvo pirmasis apsilankymas, kuris sukėlė dideles emocijas.

Penktadienis, 16 Gruodis 2016 11:26

Visi sutiks, kad pati gražiausia žiemos šventė – šv. Kalėdos. Kur tik pažvelgsi – visur langai papuošti gražiausiais karpiniais, spalvingomis girliandomis. Laukuvos biblioteka taip pat pasipuošė šventėms. Tą padaryti padėjo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos pradinių klasių mokiniai, kurie piešė, spalvino, karpė žvaigždeles. Ačiū mažiesiems!

Penktadienis, 16 Gruodis 2016 11:19

Gruodžio 15 d. Laukuvos „Bočiai" buvo pakviesti pokalbiui apie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės organizuojamą akciją „Knygų Kalėdos". Popietės metu senjorai buvo supažindinti su akcijos taisyklėmis ir galimybe paaukoti Laukuvos bibliotekai naujų knygų.