Renginį vedė bibliotekininkė Staselė Pūdžemienė, o tarp dalyvių – Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 4b klasės mokiniai su mokytoja R. Misiuviene. Jaunieji lankytojai ne tik klausėsi pasakojimo apie kūrybą, bet ir patys tapo šios spalvingos atmosferos dalimi.
Paroda kviečia sustoti ir bent trumpam atsitraukti nuo kasdienio skubėjimo – pasinerti į spalvų, šviesos ir tylios kūrybos pasaulį. Pasak autorės, tapymas pagal skaičius iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas, tačiau iš tiesų reikalauja daug kantrybės, kruopštumo ir dėmesio detalėms, kol drobėje gimsta gyvas, pulsuojantis paveikslas.
Pristatymą papildė edukacinis užsiėmimas „Atrask paveikslą spalvų lašeliuose pagal skaičius“, kurio metu dalyviai patys išbandė šią techniką. Ž. Dyglienė supažindino su spalvų derinimo subtilybėmis, mokė piešti pagal skaičius ir kvietė kiekvieną pajusti kūrybos džiaugsmą.
Šis susitikimas tapo ne tik pažintimi su menininke ir jos darbais, bet ir priminimu, jog kūryba slypi kiekviename iš mūsų, tereikia leisti jai prasiskleisti.
Šis renginys yra iniciatyvos „Biblioteka visiems" dalis.
Staselė Pūdžemienė, Pajūralio bibliotekininkė, autorės nuotr.
Turite klausimų?